24.2.13

diamonds aren't forever

ahoj, jak se máte? mě nic nebaví. jsem nemocná. mam hroznou náladu a nejradši bych spala a vzbudila se až 19. května, to jdu na konzert Bring Me The Horizon (jdete někdo?). nemůžu se dočkat až uvidim Oliho!
poslechněte si pod fotkami mojí oblíbenou písničku od BMTH

promazávala jsem si fotky. tady máte pár těch, které mi zbyly...než půjdu na konzert, tak si chci nastopro koupit tyhle věci z IMPERICON.5 comments:

  1. Ahoj, ráda bych tě pozvala na svůj blog . Předem podotýkám, že mi nejde o reklamu, ale o to, aby se o problematice, které se na svém webu věnuju, dozvědělo co nejvíce lidí a poučilo to tak laickou veřejnost, která je většinou jen plna předsudků. Blog je věnován poruchám příjmu potravy a hlavně boji s těmito nemocemi. Nehodlám se řadit k thinspo nebo podobným komunitám. Na blogu najdeš i trochu z cesty mým životem, každodením bojem s PPP, ale také spoustu rad a tipů týkajících se kosmetiky, fotek, článků o mně samé, beauty vychytávky, recenze, recepty, které nikde jinde nenajdeš a mnoho dalšího. Kdyby tě blog zaujal, budu moc ráda, když zanecháš komentář nebo se můžeš stát dalším z mých ctěných "followers". Budu se moc těšit na tvou návštěvu a přeji krásný zbytek dne. Andie :)*
    www.andie-chambers.blogspot.cz

    ReplyDelete
  2. škoda že ta v košili neni zaostřena, ta by byla!

    ReplyDelete